Miss Polonia 2011 Marcelina Zawadzka na stoisku Gabinetu Kosmetycznego "Gracja" oraz firmy "NANTES" podczas Trójmiejskich Dni Kobiet w Gdańsku.
Miss Polonia 2011r. Marcelina Zawadzka z Malborka, otrzymała do przetestowania kilka produktów firmy  Nantes. Zainteresowanie Marceliny wzbudziła technologia NANOwody użyta przy produkcji kosmetyków przez Nanolaboratory  Nantes. Jak się okazało w tracie rozmowy, Miss studiuje kosmetologię i jest na 4 roku! Zdradziła nam, że marzeniem jej jest prowadzenie gabinetu kosmetycznego - spa. "Prześliczna, miła, serdeczna, słodka i bez "zadartego nosa do góry"- tak ocenili ją nasi dwaj panowie widoczni na zdjęciach z Marcelin Zawadzką. Panie również potwierdziły tą opinię. Mamy nadzieję, że wkrótce otrzymamy od Marceliny wstępną ocenę naszych kosmetyków, które otrzymała. Marcelinie życzymy dalszych sukcesów osobistych i zawodowych. [gallery link="file"]  
Opublikowano: 22.03.2012